  • MPN: TCGR200-1
  • Weight: 1.69kg
  • Dimensions: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCGR200-1
  • UPC: 6009515816186
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm